99. Česání ovoce
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 1979
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 24 x 33 cm
Konec dražby: 12.12.2018 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč