14. Cesta do vsi

Autor: Bohuš Čížek
(1913 Lešany - ?)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1942
Šířka: 30 cm, výška: 17 cm, rámování: 24 x 37,5 cm

Konec dražby: 09.05.2022 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč