14. Cesta do vsi
Autor: Bohuš Čížek
(1913 Lešany - ?)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1942
Šířka: 30 cm, výška: 17 cm, rámování: 24 x 37,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč