58. Kalich 7. sešit
Autor: Jan Koula
(1855 Český Brod, Kolín - 1919 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1885
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 49 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč