337. Houslista
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1976
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 52,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč