176. Hora vzpomínek - jezero zapomnění
Autor: Stanislav Hachran
(1928 Lazy pod Makytou)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 65 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč