175. Na pastvinách
Autor: Stanislav Hachran
(1928 Lazy pod Makytou)
signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 65 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč