78. Těžba dřeva
Autor: Jan Záhrobský
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 48,5 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč