34. Krajina s krávami
Autor: F. Jansen
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: pošk. 68 x 87 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč