176. Vodní plocha
Autor: Václav Jedlička
(1862 Přísednice, Zbiroh - 1928 Přísednice, Zbiroh)
Signováno vpravo dole, plátno na jednom místě protrženo, zvlněno. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč