195. Karlov
Autor: Libuše Pilařová Kverková
(1928 Praha - ? ?)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 63 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 89 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč