209. Opatovický rybník
Autor: Libuše Pilařová Kverková
(1928 Praha - ? ?)
signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm, rámování: 44,5 X 74 cm
Konec dražby: 10.04.2018 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč