Lovecká brokovnice křesadlová

španělská lovecká puška, pravděpodobně výrobce Santos, značeno na hlavni
Délka: 143 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč