Dům v zimním hávu

Autor: Peter Kurbatov
(? Rusko)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 79 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč