4. Anglická krajina
Autor: William Langley
(1880 - 1920)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 89 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč