Dostaveníčko - L Formát

Autor: James Stephenson Craig
(1854)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 61 cm, rámování: 87 x 77 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč