9. Z Rychnova

Autor: Karel Gabriel
(1891 Turnov - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský popis včetně datace 1942.
Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 52 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 65,5 cm

Konec dražby: 06.10.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč