172. Tání
Autor: Jan Čapoun
(1915 Moravské Budějovice - 1973 Zlín)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: 41,5 x 56,5 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč