16. Prosba
Autor: Milada Salabová
(1950 Olomouc)
signováno dole uprostřed, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 39,5 x 30 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč