19. Hlava ženy
Autor: Jindra Treuchelová
(1931 Praha - 1985 Kopřivnice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Šířka: 40 cm, výška: 55 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 09.05.2022 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč