34. Kubismus - kresba a grafika
návrh na grafiku a grafický list, suchá jehla, návrh je signovaný a datovaný
Datace: 1947
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 39,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč