34. Mendl - U splavu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč