Muž

plastika nerestaurována, lepená jedna končetina, chybějící chodidla a ruce. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturí hodnoty od NPÚ přiloženo.
Materiál: dřevo, datace: 15. století ?
Výška: 36 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 29.11.2021 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč