34. Muž
plastika nerestaurována, lepená jedna končetina, chybějící chodidla a ruce
Materiál: dřevo, datace: 15. století ?
Výška: 36 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč