34. Pistorius Jan 1899-1985

olej na kartonu, Domy na břehu, malba poškozena, sig. LD, rozměr 40 x 26 cm, rám 52 x 37 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč