34. Pistorius Jan 1899-1985
olej na kartonu, Domy na břehu, malba poškozena, sig. LD, rozměr 40 x 26 cm, rám 52 x 37 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč