34. Postavy
nesignováno, paspartováno
Technika: tempera
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 28.05.2023 15:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč