34. Večer
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek azbukou.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 70 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč