340. Honour to Darwin
signováno a datováno vpravo dole
Technika: suchá jehla, datace: 1997
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 38 x 28 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč