56. Kašna se sochou Tritona v Havlíčkově Brodě
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1917
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 47 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč