1. Nedělní ráno - XXL Formát
Autor: Hb. Svedlund
(? ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1945
Šířka: 107 cm, výška: 122 cm, rámování: 139 x 124 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč