341. Karel IV, Alžběta Pomořanská
párové grafiky, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Rámování: 55 x 42 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč