199. Měsíc nad řekou XL formát
Autor: Ludvík Barták
(1857 Chlumec nad Cidlinou - 1921 ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 100 cm, rámování: 113 x 87 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč