Pohled na město

Autor: Ludvík Barták
(1857 Chlumec nad Cidlinou - 1921 ?)

signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 71,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 18:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč