164. Konvolut 3 ks krajin

Autor: Kamila Veronika Planerová
(1942 Dambořice)

1x signováno K. V. Planerová.
2x nesignováno.
Volné listy.
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč