Na pobřeží

Autor: Ils Händel

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 33 x 42 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč