84. V podhradí
Autor: Josef Šantrůček
(1896 Kutřín, Perálec (Chrudim) - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1967
Šířka: 12 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 27 x 20 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč