Dáma s deštníkem

Autor: Bohumila Pšeničková Horáčková
(1905 Rumburk - 1987 Ústí nad Labem)

signováno včetně ligatury vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 38 cm, rámování: 42 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč