Malířka

Autor: Bohumila Pšeničková Horáčková
(1905 Rumburk - 1987 Ústí nad Labem)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 26 x 19 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč