85. Pšeničková - Malířka
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 26 x 19 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč