148. Zaměstnání ptáků
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu tištěné říkadlo, podpis pravděpodobně dopsán
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 16.11.2021 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč