167. O lesní víle
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
nesignováno, paspartováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč