O lesní víle

Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)

nesignováno, paspartováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč