227. Tanec po chalupě
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
zaskleno, rámováno
Technika: sítotisk
Šířka: 17,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 20 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč