302. Pantáta
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 33 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč