55. Na návsi
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 55 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč