93. Zvířátka v lese
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zasleno, na rámu oděrky
Technika: ofset, datace: 1941
Šířka: 43,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 53,5
Konec dražby: 12.06.2018 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč