343. XI. Všesokolský Slet
Textílie, zaskleno a rámováno
Datace: 1948
Šířka: 7 cm, výška: 19 cm, rámování: 29,5 x 16,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč