Portrét staršího muže

Autor: Vincenc Živný
(1899 Praha - 1983 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 16 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 27 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč