27. Podobizna mladé dívky
Autor: Václav Kretschmer
(1849 Nová Paka - 1921 Nová Paka)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 31 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč