38. Pohled na Havlíčkův Brod
Autor: Jan Čart
(1885 Havlíčkův Brod - 1943 Kolín)
na reversu signováno, datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1905
Šířka: 81 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 94,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč