Pohled na Havlíčkův Brod

Autor: Jan Čart
(1885 Havlíčkův Brod - 1943 Kolín)

na reversu signováno, datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1905
Šířka: 81 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 94,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč