48. Svatá pouť
Autor: Veikko Aaltona
(1910 - 1990 Lugano, Švýcarsko)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 64 x 56 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč